Спалахи нашого життя


Установча педагогічна нарада 

«Педагогічний старт»

30 серпня 2021 року в ДНЗ №123 «Синичка» відбулася установча педагогічна нарада «Педагогічний старт».

Педагогічним колективом проаналізовано діяльність дошкільного закладу за 2020/2021 навчальний рік, визначені пріоритетні завдання ДНЗ на новий навчальний рік, акцентована увага педагогів на питаннях організації та вдосконалення освітнього процесу з дошкільниками, впровадження інноваційних технологій в освітній процес та удосконалення форм роботи з батьківською громадкістю в ДНЗ.

Педагоги всіх вікових груп звітували про проведену літньо оздоровчу роботу з дітьми. Дотримуючись спеціально розробленого розкладу проведення спеціально організованих видів діяльності, вихователі забезпечували як виконання плану заходів, так і всебічний розвиток особистості дошкільника.

Було  обговорено лист МОН України від 10.08.2021р № 1/9-406  «Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році» та взято до уваги постанову МОЗ України від 25.08.2021 №8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID -19)

Педагогічною радою обговорено та затверджено річний план роботи ДНЗ на новий навчальний рік, режим дня, розклад занять для кожної вікової групи. Схвалено вибір освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» для організації освітнього процесу.

По завершенню педагогічної ради педагоги висловили  побажання одне одному з початком нового навчального року.




Впроваджуємо інновації в освітній процес ДНЗ

З метою  підвищення професійного рівня та педагогічної майстерності педагогів, методичною службою закладу проводиться різноманітні форми роботи щодо впровадження lego-технології в освітній процес. Це:

- консультації «Формування логічного мислення у дошкільників», «Lego- технологія як засіб сенсорного розвитку дітей молодшого дошкільного віку»; «Використання LEGO у здоров’язбережувальній технології»

- семінар-практикум «Використання Lego конструювання в освітньому процесі ДНЗ»;

- КВЕСТ «У пошуках цеглинок»








"Художній твір - вікно, крізь яке 

дитина може побачити життя народу 

в різних його проявах"

К. Д. Ушинський

З метою збереження націі, забезпечення духовної єдності поколінь педагоги закладу глибоко вивчають українську етнопедагогіку, ознайомлюють дітей з різними жанрами народного фольклору








Роль педагога як "соціального провідника" дуже важлива і відповідальна. Наше завдання полягає у визначенні, чого, як і коли вчити дитину, щоб адаптація до людського світу відбулася і пройшла безболісно. Чому і навчаємося постійно.












           Закінчується ІІ квартал, на протязі якого педагоги працювали з дітьми над розвитком морально - духовних якостей, навичок культури спілкування, як важливих чинників соціалізації особистості через твори 

          В. О. Сухомлинського.












             ПАНОРАМА  К І Т

  Інноваційні психолого- педагогічні 
технології в освітньому процесі

Щоб дати дитині іскорку знань,
педагогу треба увібрати ціле море світла.


22 серпня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу №123 «Синичка», в рамках дводенного Ярмарку найуспішніших освітніх практик «Перехід до Нової української школи – ключове завдання сьогодення» відбулась локація для молодих вихователів-методистів міста  «Панорама _ КІТ» (Інноваційні психолого-педагогічні технології в освітньому процесі).
Під час зустрічі педагоги закладу здійснили огляд-знайомство з інноваційними психолого-педагогічними технологіями, які використовують в освітньому процесі для формування самостійної, творчої особистості – ТРВЗ (Теорією рішення винахідницьких завдань), Мнемотехнікою, КВЕСТ-технологією.

Учасники локації мали можливість на практиці познайомитися з цікавими методами і прийомами.      


         Вихователь, Дмитрук Оксана Валеріївна, розповіла про прийоми ТРВЗ та їх вплив на розвиток фантазії, логічного мислення, уяви у малюків. Гості шукали асоціації, складали загадки за чотирма опорами, мали змогу попрацювати з системним оператором – дев`ятиекранкою.

Вчитель-логопед, Бєлікова Надія Іванівна, запропонувала запрошеним повправлятися у називанні складу числа, знаходженні сусідів числа, рішенні прикладів використовуючи цифрообрази технології ефективного засвоєння інформації, оптимізації розумової діяльності – МНЕМОТЕХНІКИ. Також познайомила з особистими розробками тренажерів буквообразів та практичними посібниками по грамоті, розвитку мовлення, художньої літератури. Молоді методисти за допомогою інфографіки читали слова – анаграмми.






З активізуючими методами, які спрямовані на розвиток пізнавальної сфери, створення умов для соціалізації та самовизначення дошкільника-випускника знайомила запрошених вихователь закладу – Марку Ганна Юріївна в цікавій, ігровій формі – КВЕСТі.






Вихователь-методист, Головня Валентина Юріївна, підвела підсумок зустрічі. Акцентувала увагу присутніх на те, що кожен педагогічний колектив має свій досвід та багаж надбань. Головне використовувати психолого – педагогічні інновації не за модою, а по суті. І тільки тоді заклад, що розвивається буде закладом, у якому ДИТИНА реалізує своє право на повагу, культурний, інтелектуальний, творчий розвиток відповідно до своїх потреб, схильностей і можливостей, а ПЕДАГОГ розвиває свої професійні й особистісні якості. 






Методист науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради, Романюк Ірина Анатоліївна, привітала всіх з початком нового навчального року, побажала молодим спеціалістам творчості, наснаги, натхнення в своїй роботі.







http://osvita-mk.org.ua/publ/sogodennja_mikolajivskoji_osviti/2017_2018_n_r/visti_z_lokaciji_dnz_123/50-1-0-5173






Хочете дати своїй дитині якісну освіту, 
зробити його майбутнє щасливим та захищеним.
Хочете вберегти свою дитину від поганого впливу...
Маєте проблеми у вихованні дітей...
У ВАС Є ВИХІД!
Це дошкільний навчальний заклад № 123 "Синичка"


Турбота про кожну дитину – стиль нашої праці!


Щоб дати дитині іскорку знань,
педагогу треба увібрати ціле море світла

В.О.Сухомлинський







В щасті і мирі зростай, дитино!
Громадянином будь, бережи Україну!








Стежинки доброти дарують усім багато теплоти...









1 комментарий:

  1. Мы выпускники детского сада №123,хоть и вышли с детского сада но всегда вспоминаем родную ЛОГОПЕДИЮ наши праздники, выставки. Большое спасибо всем воспитателям, логопедам, администрации, за созданные условия для детей, за теплоту которая царит в этих стенах, за душевное спокойствие наших детей. Просмотрев фотографии выложенные на блоге, словно опять вернулись в детский сад. Удачи Вам, терпения, женского счастья, и одаренных воспитанников.

    ОтветитьУдалить