четверг, 24 мая 2018 г.


Привітання народного депутата України 

Козиря Бориса Юрійовича        Щиро вітаю с 70-річним ювілеєм колектив дитячого навчального закладу № 123 Заводського району міста Миколаєва!

          У вас сьогодні ювілей – 70 років. 
      Для історії це мить, для людини – ціле життя. За цей час доля вашого садочку складалась по різному, були злети та падіння, радість та сум, але не зважаючи на це ви наполегливо працювали на благо мешканців нашого міста, виховуючи та готуючи до школи наше молоде покоління.
         За цей час дитячий садок випустив в життя декілька тисяч дошкільнят, які багато добрих справ зробили та ще зроблять для нашого міста, нашої держави.                                                                                                                       Окремо, хочу привітати всіх працівників дитячого садочка № 123, які працюють зараз і працювали раніше за самовіддану та творчу працю по вихованню нашого підростаючого покоління.
       Шановні друзі! Прийміть у цей святковий день вітання з приводу вашого ювілею. Спасибі вам за вашу працю, щедрість душі і любов до своєї професії, завдяки якої ви виростили не одне покоління гідних людей. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, удачі і благополуччя Вам і Вашим близьким!

Комментариев нет:

Отправить комментарий